top of page

Namas tėvams

Kas svarbiausia namuose? Patogumas! Tačiau kaina ir kokybė dažniausiai nulemia mūsų pasirinkimus. Statydami „Namą tėvams“– suderinome viską.

 

Pritaikytas poreikiams

 

Ruošdami namo projektą įsigilinome į vyresnio amžiaus žmonių poreikius. Dėl to atsirado du miegamieji, erdvi virtuvė su svetaine, sandėliukas, terasa. Parinktas sklypas – ramioje priemiesčio vietoje, todėl nėra triukšmo. Namas vieno aukšto, kadangi vyresnio amžiaus žmonėms laiptai sukelia papildomų nepatogumų. Šviesus ir šiltas būstas – patogiam ir maloniam gyvenimui.

 

Greitai ir kokybiškai

 

120 dienų – tik tiek užtrukome statydami „Namą tėvams“. Lapkričio pradžioje išliejome pamatą ir po kelių dienų pradėjome surinkinėti karkasą. Mėnesio pabaigoje buvo baigtos sienos ir stogas – beliko pasirūpinti fasadu ir vidaus įrengimu. Oro sąlygos tam netrukdė, taigi vasario mėnesį namas buvo baigtas.

 

Namo išskirtinumas

 

Didelį dėmesį skyrėme kokybiškam projekto įgyvendinimui. Statyboms naudotos tvarios medžiagos užtikrina, kad namas bus ilgaamžiškas. Plokštuminis pamatas, neturi šalčio tiltų, taigi būstas pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis.

 

Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Įsitikinkite pažiūrėję video.

bottom of page