top of page
Slapukų naudojimo taisyklės - siekdami užtikrinti patogų naudojimąsi mūsų puslapiu, jo funkcionalumą ir efektyvumą, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukai – tai laikmenos, kurios saugo informaciją jūsų kompiuterio standžiajame diske arba naršyklėje. Jos leidžia nustatyti, kad esate anksčiau lankęsi Mūsų Interneto tinklalapyje. Slapukai taip pat yra naudojami vartotojų lankomumo bei atskirų svetainės puslapių naršymo statistikai, kuri padeda pagerinti svetainės struktūrą ir turinį. Vartotojas visada išlieka anonimiškas. Šioje Slapukų politikoje pateikta smulki informacija apie slapukus, kuriuos naudojame.
Slapukus naudojame skaidriai ir atsakingai. Jie nekelia jokios grėsmės svetainės lankytojo kompiuteriui. Kokius slapukus įrašome, visuomet galite peržiūrėti savo naršyklėje. Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų įrašomi ir naudojami slapukai, tačiau tokiu atveju kai kurios mūsų Internetinio tinklalapio funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Taip pat bet kada galite atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
 
Slapukus apriboti ar užblokuoti galite per naršyklės nustatymus. Jeigu norite, kad interneto svetainės visiškai netalpintų jūsų kompiuteryje slapukų, galite pritaikyti savo naršyklės nustatymus taip, kad jums prieš patalpinant bet kokį slapuką būtų pranešta. Taip pat galite pritaikyti savo nustatymus taip, kad naršyklė atmestų visus slapukus arba tik svetimus slapukus. Panašiai galite pašalinti savo slapukus, kurie jau buvo patalpinti kompiuteryje. Nustatymus turėsite atskirai pritaikyti kiekvienai naršyklei, kompiuteriui ar mobiliajam įrenginiui. Jeigu reikia, pasinaudokite savo naršyklės žinyno funkcija, kad tinkamai atliktumėte nustatymus atliktumėte nustatymus. Apie slapukų išjungimą savo mobiliajame telefone išsamesnę informaciją rasite savo telefono naudotojo vadove.
bottom of page